smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Чорний піар: передвиборчий Ляшко

  Чим ближче вибори, тим сильніше напруження політичної боротьби. А основна тема для піару - війна. Це для звичайної людини популярність на крові аморальна, а політику - саме те. Перші вирішили вести в політику бойових командирів, інші самі зачастили «на фронт».

  Краще за всіх, та й довше, на цій темі сидів Ляшко. Постійні репортажі з героїчними допитами полонених - старих, міліціонерів. Постійні «звіти» - де був, що бачив, кому що подарував. Неважливо, чи реальна допомога, і не розголошена чи яка бойова тактична інформація – головне, вкидання трапилося.

  Популярність його була досить неоднозначною, проте третє місце в президентській гонці це вам не по морді отримувати. Тому, негативну оцінку нардепа його політичними противниками вирішено поглибити і посилити.

  Ціла серія явно замовних статей з викриттями заяв нардепа, обсмоктування свіжих ляпів біографії, інтерв'ю бійців «особистого батальйону», і ось уже «герой війни» постає пустобрехом. Яким в принципі і був, і буде, але ця зміна курсу освітлення в ЗМІ символізує.

 Ну і під кінець - гнати їх треба всіх. Балакунів і тих, хто мовчки продає Батьківщину. Люстрацію!
Tags: Вибори, Ляшко
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments