smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Витратні матеріали за доступною ціною

  Замислився над тим, що ж буде після того, як війна закінчиться. Не називаю цей бардак антитерористичною операцією з однієї причини - терористи по суті своїй партизани, коли з'являється фронт, постачання і точки базування - це противник, а не герільеро, який вистрілив і сховався в лісі.

  Але до суті. Конфлікт дав потужний поштовх до оновлення військової машини країни. Оновив, спалюючи по шляху більшу частину, технічне забезпечення, але показав ефективність і неефективність його в умовах сучасної війни.

  І найголовніше - це люди. Як тільки буде встановлений стовідсотковий, беззаперечний мир, в країні раптом, разом, виявиться маса навчених, обстріляних бійців, які вміють вирішувати задачі пострілами.

  Не дарма про підготовку бійців почали розповідати тільки недавно, коли на хвилі викриттів з приводу забезпечення, в батальйони добровольців стало надходити більш-менш нормальне озброєння. Якщо бійці мають можливість за день відстріляти річну норму солдата-строковика, то, вже будьте впевнені, вони зможуть потрапити в потрібну ціль, якщо перед цим зможуть придушити страх перед смертю і вижити під обстрілом важкої артилерії.

 Уряд каже, що всіх охочих влаштує в ряди міліції, якій на Донбас і Луганщину потрібно тисяч 20, але чи всі підуть на реально жебрацьку зарплату, коли можна бути поза законом і добувати хліб силою? Без подолання корупції та прозорої системи влади ми прийдемо до організованого беззаконня, тому як зазвичай - люстрацію, всім, оптом! Ну і реформу влади, щоб не було можливості красти.
Tags: Війна, мир
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments