smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Кредитна петля

  Головна відмінність нинішньої України від України януковицької - їй охочіше обіцяють кредити. Хоча Янукович такожж підтримував образ «в Європу ведучого», і гроші надавалися, на тлі війни в країні тільки гроші із закордонних джерел можуть стати основою відновлення країни. Або стати петлею на шиї економіки.

  Отже, що ми маємо. З 1994 року Україна напозичала у МВФ трохи більше 18 мільярдів доларів, без урахування зростання курсу та інфляції. Кредити, зазвичай, надавалися зі скрипом - адже український уряд не вмів ефективно скорочувати витрати бюджету, та й соціальні програми були потрібні, щоб народ не вийшов на вулиці бунтувати.

  До 2016го року тільки МВФ потрібно було віддати більше 5млрд доларів, причому, в цілому, потрібно було віддати тільки за 2014й - більше восьми.
А ми все гребемо. Ні, звичайно, в даний момент кредити міжнародних організацій - річ критично необхідна, але платити по старих кредитах вже нічим, так що за нові платити буде ще складніше.

  Який вихід? Потрібно контролювати видаткову складову бюджету, боротися з корупцією, робити владу відкритою і прозорою. Тільки ви думаєте це потрібно шоколадному олігархові і кліці, що залишилася при владі? Не потрібно.1409328978_dollary
Tags: Економіка, МВФ
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments