smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

 • Mood:

Коррупційні консерви

  Посміявся після новини про закупівлі для армії продуктів харчування, а потім знову стало трохи сумно. Начебто і грошей небагато витрачено - 11 мільйонів гривень, і продукт для армії потрібний - жерти нічого. Але все, як завжди, впирається в те хто закуповує, у кого, якої якості і яка кількість продукту виходить на грошову одиницю.

  А коли купуєш у старого корупціонера - готуйся до старих відкатних схем.

  А схема досить проста - Міноборони замовляє продукцію у «потрібної» фірми, яка робить відкат «потрібному» чиновнику. І, незважаючи на те, що всі знають і особи, і фірми, і схеми - схема «жити по-новому» навіть не проросла через бетон «покращення».

  21 з половиною мільйони гривень замовлень з початку АТО, 11 мільйонів за два договори найближчим часом, і всі замовлення одній фірмі, чия господиня зовсім випадково є дружиною депутата, що до Лютого належав до партії влади - ПР. І, також випадково, заснована депутатом компанія створила новий концерн для армійських поставок, знову ж  таки випадково очолюваний начальником продовольчого управління тилу армії.

  Довго ще під гаслами оновлення будуть просуватися все ті ж принципи елітарності у владі і корупції в держапараті? Думаю, що поки владі не буде поставлений ультиматум, а подібні ситуації не будуть під громадським контролем, все буде по-старому.
Tags: Армія, коррупція
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments