smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Кадри вирішують

  Проблема кадрів стояла завжди. Одна розумна людина, а саме генерал Манштейн, вважав, що в армії існує чотири типи офіцерів. По суті їх розбирати не будемо, але хочеться сказати, що в його класифікації немає рівня продажності. Розумним, але ледачим начальник генштабу пророкував вищі посади. У нас же виходить так, що проблеми у вищих ешелонах від дурних і жадібних. Яка їх працездатність незрозуміло - адже кожен потрапив на свою посаду по-різному, хтось із рядових запасу в полковники, хтось через тата-генерала.

  Гелетей же оголосив про звільнення з армії цілих шести офіцерів. Враховуючи масштаби бардака, слабко віриться, що лише шість осіб винні у продажу військового майна за кордон і всередині країни, у зливі інформації під час війни і просто у тактичної дурості, що постійно приводить армію в кліщі засідок і оточень.

  Я розумію, українська армія довгий час була розсадником і виробником професійних тилових корупціонерів, але цей час минув.

  Вимоги часу нового - чесні й освічені кадрові офіцери, з високою зарплатою і без необхідності красти. А найголовніше - професійне, перевірене (на детекторах брехні), керівництво, яке потрібно формувати не з верхівки, яка вже себе давно скомпрометувала, а з середнього складу.

  Як тільки армія перестане бути засобом гонитви за званнями і грошима, вона стане ефективною, поки ж, тилові генерали вирішують де їм ставити баню, а не проблеми держави.
Tags: Армія, корупція
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments