smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Вибіркові репресії

  Закон про очищення влади, відомий під назвою закону про люстрацію був прийнятий у другому читанні і помітно пом'якшений. А репресії за фактами зловживань владними повноваженнями та інших проявів корупції виявляються, чомусь, занадто вибірковими.

  Так і суддю Печерського суду, який дав строк Тимошенко, тиснуть з самого Лютого, та все ніяк не дотиснуть - знайти не вдається.

  Етапи переслідування можна простежити досить чітко - до лютого заяви, листи в світові суди. У лютому наш герой захистив дисертацію, і тут понеслося. Березень, квітень, травень - етапи розвитку кримінального переслідування, в липні було відкрите кримінальне провадження, і саме з цього часу суддю і не бачили.

  Справа провладного колись судді дійшла вже до Ради, отже в Україні йому шукати більше нічого, крім суду і строку. І я дивуюся, чому один чоловічок, відомий лише тим, що дав Тимошенко статус політув'язненої, піддається переслідуванню, в той час як всі ті злодії і хабарники, які зробили Україну - країною неповернення інвестицій і поганого фінансового клімату, країною з розваленою армією і відсутнім, практично, флотом, всі ці люди досі на волі і збираються прориватися в нинішню владу.

  Люстрація мала бути жорсткою, в результаті - зробили з неї, шляхом чотирьох сотень поправок, фікцію. А все тому, що нинішня влада абсолютно така ж, як та, яку сама ж збирається судити.
Tags: Репресіі, люстрація
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments