smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Невраховані

  Пам'ятається, ще в середині літа, у спробах зрозуміти, скільки ж насправді гине людей у війні, наткнувся на деякі дуже важливі для розуміння речі.

  Спочатку до передісторії - українські зведення звітують досить скромними цифрами втрат армії і батальйонів, і сотнями вбитих бойовиків, з протилежного боку постійно звітують про сотні трупів військових і невелику кількість своїх втрат.

  Ось і зараз, в ході обміну полоненими, було заявлено, що насправді в полоні знаходиться приблизно в 6 разів більше військових, ніж дана СБУ кількість.

  А як же воно насправді? Навряд чи ми дізнаємося точно, поки на території двох областей України йде конфлікт, але от як пояснювали в свій час різні втрати наших хлопців з обох сторін - ДНР і бійці батальйонів.

  Бойовики говорили, та й зараз говорять, що в перших рядах української армії йдуть найманці, безіменні, тільки з позивними. І після смерті їх закопують, а то і спалюють, а військовослужбовців - так, гине небагато.

  Версія, взята з одного інтерв'ю бійця батальйону територіальної оборони, виглядає набагато правдивіше, але не менш сумною. За його словами, в батальйони беруть безліч людей без оформлення, тих, кого набрали, але не можуть вивезти на фронт, одягнути, взути і озброїти офіціали. А «покупці» готові дати снарягу і автомат. Звісно, на фронті людини немає, а вб'ють - так пропав без вісті.

  Так хто бреше? Офіційна статистика, за якою після обстрілу і знищення колони може постраждати три людини, або люди, що розповідають про війну? Нам потрібна правда, але продажним тварям вона невигідна, простіше перемолоти активних громадян війною, щоб вони ніколи не стали основою нового Майдану.
Tags: Армія, батальони
Subscribe
promo smerchenko март 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments