smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Сидіти чи воювати

  Запорізькі в'язниці перейшли на режим виробництва продукції для армії. Хоч хтось буде для армії щось робити. Список предметів, звичайно, досить невеликий, бо ніхто високоточне обладнання завозити в тюрми не буде, але якісь дрібниці на зразок збірки бронежилетів або елементів активної броні (шматки заліза, які навряд чи будуть шпигувати системами відстрілу і високоточною електронікою) робити там зможуть і на простих верстатах.

  Але головне - ув'язнені готові йти воювати. А держава готова дати їм зброю. Я розумію обидві сторони. Був би я ув'язненим, я б теж проміняв баланду і камеру на стрілянину і свіже повітря з нотками згорілого мазуту. А державі аби хто, тільки б воював не проти, а за.

  Інша справа - поведінка таких людей на війні рідко відрізняється серйозним дотриманням норм моралі по відношенню як до полонених так і до цивільного населення, хоча таким нині не грішать і деякі представники батальйонів територіальної оборони.

  У жителів Придністров'я, яке не дуже люблять нині згадувати в позитивному контексті, до цих пір в пам'яті живі загони наприклад «Бужора», керівник якого на піарі цією війною отримав місце в румунському парламенті, а в ПМР оголошений в розшук за військові злочини.

  У загальному і цілому, захист Батьківщини справа блага, але війна повинна йти за правилами війни, тому потрібно думати, кого на цей захист відправляти.
Tags: Армія, оборона
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments