smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Той, хто вбив дракона...

  Виступаючи на Майдані «опозиція» називала існуючий податковий порядок - пограбуванням, обґрунтовувала необхідність зняття податкового тиску з малого та середнього бізнесу. Тоді відкритим текстом вказувалося на необхідність реформ в податковому законодавстві і взагалі в структурі податкового результату бюджету.

  Що ж у підсумку вийшло - система стоїть на тих же китах, тільки підпирають вони нові тушки олігархів при владі, і то - новими їх можна назвати з натяжкою, бо все це - особи відомі, які часто змінюють свої погляди, від одного уряду до іншого.

  У серпні було запроваджено військовий податок, який з великою впевненістю можна назвати «податком на бідних». Бо існує величезна відмінність у доходах між тими, хто отримує зарплату й тими, хто живе на різні преференції, на кшталт рентного доходу, якого податок, чомусь, не торкнувся.

  У підсумку, план збору коштів цим податком виконаний від сили на 60%, бідні стали  більш бідними. А недобори великих компаній через підвищення цін на оренду та акцизу на тютюнові та спиртні вироби будуть, як завжди, вийняті з кишені споживача.

  Той, хто вбив дракона, сам стає драконом.
Tags: Майдан, Налоги, Порошенко
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments