smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Міліцейське питання

На Донбасі практично нікому захищати порядок в мирний час. До такого висновку приходиш, аналізуючи останні звіти міліцейського начальства з приводу особового складу, його прихильності новому ладу і готовності служити.

У різний час мелькали різні цифри, до п'ятдесяти відсотків особового складу МВС області зараховувалося до зрадивших присягу, причому, готовими до подальшої служби були названі всього 10-25 відсотків міліціонерів. Зокрема, в Донецьку офіційно перейшли на бік ополчення більш ніж триста персон.
З приводу інших сказано, що вони або пішли воювати, або деморалізовані настільки, що до подальшої службі малопридатні, а чимала частина, цілих 11 відсотків, була просто звільнена.

Що ж випливає з такої статистики? Навіть у разі мирного вирішення конфлікту виконувати охоронні функції доведеться армії, поки не буде набрана потрібна, дуже немала кількість людей для МВС. А як армійці впораються із мирними функціями, ми можемо знати хоча б по справі Буданова. Так що будьте обережні - на дорозі міліцейське питання.
Tags: Донбасс, Україна, міліция
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments