smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Посидів у тилу - пора в політику

  Масштаб цинізму вражає.

  Син «президента», який обіцяв країні життя по-новому, стане депутатом Ради. Ви сумніваєтеся, що стане? Не сумнівайтеся. Адже у Віті Януковича-молодшого вийшло.

  Інша справа, що нині інший тренд. Ні, красти і просувати «своїх» ніхто не припинив, але тепер це все буде робитися під вивіскою геройства в зоні бойових дій. А якщо раптом чого - так бойова травма. Судити не можна, помилувати. Та й хто при пам'яті вирішить відкрити справу на сина президента?

  Ще коли перша ластівка цього спектаклю з'явилася в пресі, було зрозуміло - нічим окрім піару не пахне. Захоплений відгук «очевидця участі Льоші в бойових діях», фотографії присяги, і ... висування на вибори після «ротації».

  Очевидність того, що ротація відбулася від сили з лазні президентського рівня де-небудь в глибокому тилу в сауну міста Києва, навряд чи дасть заблукати в розумінні - нічого у нас не змінюється.

  Не здивуюся, якщо в наступних новинах син Петі Порошенко виявиться «талановитим бізнесменом, що на рівному місці створив багатомільярдний проект тільки своїми знаннями і досвідом».
Tags: АТО, Вибори, Порошенко
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment