smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Вбивство за ідею

Вже давно не новина, що з приводу курсу країни йдуть дебати, суперечки та сварки. Один тільки Майдан як довгограюче подія дав такий стрибок розколу думок, що наслідками Україна «насолоджується» досі - це і війна на сході, і відкол великої частини країни на користь великого сусіда.
Але я завжди сподівався, що хоч на побутовому рівні ці проблеми можуть бути вирішені простим людським відношенням, соціальним договором, що в дружній компанії, що в сім'ї.
І все ж таки, я спостерігав безліч посварених з приводу Криму сімей, що проживають по різні боки нового нав'язанного кордону. Було дуже неприємно, що кровні узи тьмяніють перед державною пропагандою.

А вчора прочитав, що два друга посварилися через свої позицій, і один іншого просто-напросто вбив. Ось так от, косою, за те, що закарпатець відстоював позицію проросійську, а чернігівець був затятим прихильником Майдану.

І адже нам кажуть, що немає ніякої громадянської війни, що всі громадяни однаково вірять в проповідувані ідеали, а всі проблеми - тільки від старшого сусіда. Подумайте, чи так це?
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments