smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Зрив мобілізації

Мобілізація людей на братовбивчу війну буксує з кожним днем все сильніше. І з кожним же днем стає очевидно, що ті, хто хотів воювати, вже давно покликаний і без мобілізаційних списків. Однак, цієї кількості агресивних і прокачаних пропагандою людей явно не вистачає для виконання основного завдання - очищення країни якраз від таких людей, які можуть у результаті стати кісткою в горлі київської влади і по-новій підняти повстання на Майдані, та хоч би де.

Подати приклад вирішило Закарпаття, яке значно відрізнялося в моральному плані від решти західних областей якоюсь відокремленістю і барвистим національним складом, якому складніше нав'язати ідеї націоналізму чисто українського.
Ну а тепер вже приходять новини із Запорізької області, жителі якої теж не хочуть воювати. Там в кількох селах вже перекрили дороги в знак незгоди з мобілізаційної політикою, і жінки і діти стоять за те, щоб їхні рідні були вдома, а не стріляли і отримували кулі.

Моя особиста думка така: пробуксовка невипадкова, як невипадкові і заяви про непотрібність ротації військ на фронтах. Просто їй не зрозуміти бажання мирного життя, яке відсутнє тільки у відморожених радикалів і професійних військових, які не вміють без війни.
Tags: Мобілізація
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments