smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Трибунал для кинутих

Репресії проти солдатів і офіцерів війни, яку все ще називають операцією, йдуть повним ходом. Незважаючи на те, що солдат, які пішли через кордон, через сильне громадське обурення не стали сильно третирувати, було чітко показано, що місце таких солдат, якщо скінчилися боєприпаси і їжа, не на шляху в РФ, а тільки в цинкові труни. Ну або пощастить. Хоча дуже дивно приймати везіння за параметр в плануванні військових операцій, часто виникає відчуття, що багато хлопців вижили чисто через нього, і десь в стратегічному плані є відмітка: «Якщо пощастить - виживуть і виконають. Не пощастить - військкомати працюють, привезуть ще ».

Так і командир 51й бригади, зберігши  свої бійців, відвівши від пристріляної верхівки Савур-Могили, постане перед трибуналом, причому основне обвинувачення практично парадоксальне - занадто мало втрат. Настільки мало, що воїни жезла і пера вважають бої такими, що не відбулися й, навіть, придуманими.
Саур-Могила
Цинізм таких підозр вражає, але все ж таки є підтвердженням як мінімум кількох речей. Перше - це те, що на людей, воюючих з українського боку української же стороні все одно в тій же мірі, як і на воюючих з протилежної. А друге - це знову підтверджує реальність високих цифр втрат, від яких відхрещується офіційна статистика, яку поставляють генерали, які з бойових дій бачили тільки баньку за фронтом.
Tags: АТО, Репресіі
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments