smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Питання віри.

Зовсім недавно, у зв'язку зі смертю митрополита Київської митрополії УПЦ МП Володимира, був опублікований його заповіт, витриманий в стилістиці примирення і нерозривно пов'язаний з подібним же заповітом заступника митрополита на святому шляху - святого благовірного князя Ярослава.

Володимир в останніх своїх словах намагався донести свою скорботу про розділення православної церкви, і особливо про те, що цей поділ був політичним. Таким чином, боротьба за душі людей не грала ролі, а лише низькі мотиви територіальності відстрочили створення Вселенського патріархату на мотивах єдиної віри і взаєморозуміння.

У своїх проникливих словах він давав вказівку тим, хто прийде після нього, не прагнути до користолюбства, коли парафіяни в масі своїй бідні, але не духом. Так само необхідно бути неупередженим у хвилях політичних протистоянь, щоб не розколоти і без того розколоте суспільство, в тій частині прихожан, на яку священик може вплинути.

Закінчився заповіт словами, які не втрачають актуальність вже майже тисячу років - словами Ярослава Мудрого дітям своїм - любити один одного, жити у любові, і тоді Бог примножить багатства душі, накопичені незліченними поколіннями предків.
Tags: Віра, релігія
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments