smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Витратний матеріал

Практично, з початку конфлікту на Сході Правий сектор прийняв позицію беззаперечної підтримки бойових дій і направлення всіх своїх сил для забезпечення і підтримки збройних сил України. Конфлікт із Сашком Білим зіпсував безхмарну картину взаємодії, проте, в цілому, особовий склад ПС нині становить значну частину особового складу добровольчих батальйонів в зоні проведення АТО.

Заклики ж з приводу здачі зброї звучали з боку МВС та інших ще з лютого - стверджувалося, що ПС накопичила у своїх руках значну кількість зброї. З переведенням частини цих бійців на фронт ситуація, начебто як вляглася, але сам факт знаходження на війні, де є сотні і тисячі стволів і немає обліку, вплинув в негативну сторону - зброєю на театрі військових дій почали торгувати, також запасати, мало не солити.

Саме у зв'язку з подібними звинуваченнями і підозрами Ярош наказав своїм бійцям із зони бойових дій зброї не вивозити, погрожуючи офіційними структурами. Як би там не було, зона Сходу забезпечена зброєю для бандитських розборок на роки вперед, Україна в цілому теж.
Tags: АТО, ПС, зброя.
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments