smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Танці навколо ПДВ

Основна проблема будь-яких, нехай навіть позитивних, починань нашої законотворчості в їх опрацюванні, відображенні в документах, і, найголовніше, реалізації.
Однією з віх боротьби з режимом Януковича була боротьба з Податковим Кодексом десятого року, який, замість об'єднання розрізнених актів і встановлення чіткої системи, призвів до посилення податкового тягаря і витіснення малого і частини середнього бізнесу з правового поля.
Нинішній владі у спадок дістався роздовбаний бюджет і закони, правильність і адекватність яких ситуації перебувають під сумнівом, так що спроба вирішити фіскальну проблему зміною і ускладненням розрахунків з ПДВ, як подібні були вирішені в країнах з низькою податковою культурою, зокрема в Азербайджані та Болгарії, була проведена урядом Яценюка Законом під номером 1621.
ПДВ рахунки посилять контроль за рухом податку з боку держави, в той же час заважаючи ефективно розпоряджатися коштами і створюючи заморожені зони бюджету компанії.
І найнеприємніше, що це все накладеться на непрописаність основних процедур і звичайну для нас бездумність, що зробить інвестиційний клімат ще більш некомфортним. Ось такі от закони.
Tags: Закони
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments