smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Що дозволено Юпітеру...

Хотілося б привести цікаву аналогію. Обурення світового співтовариства з приводу конфлікту на Південному Сході України і втручання в її справи Російської Федерації, звичайно, зрозуміло. Тому США, ООН, ЄС, НАТО та інші страшні акроніми погрожують економіці Росії і декларують підтримку Україні - фінансово та мілітарно.
Так от, довелося мені недавно освіжити в пам'яті нікарагуанський конфлікт кінця двадцятого століття, і бац - а знайомі всі схеми. Після усунення бажаного для режиму уряду і правителя всі незадоволені змінами вирішують військовою силою взяти реванш, їх консолідує розвідка іншої країни, забезпечуючи зброєю, їжею і фінансами. Тільки одна проблема - розвідка була американська, і називалася не аби як, а ЦРУ. Проблему вдалося зам'яти, і вигоди отримати Америка з майже десятирічного конфлікту не змогла, хоча активно бряжчала зброєю на кордоні держави.
Але в зв'язку з тим, що такі випадки у світовій практиці цієй й не тільки держави практично норма, хочеться дізнатися, навіщо це політичне лицемірство і подвійні стандарти в оцінках подібних ситуацій по світу? Що дозволено Юпітеру, не дозволено бику?

На фото контрас Никарагуа.

Ополченцы ДНР.
Tags: США, Украина, аналогии.
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments