smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Віддай Рошен народу

Залишилося трохи менше тижня до невеликої дати. Скоро буде три місяці з початку проведення президентських виборів. Ще задовго до них почалися передвиборні кампанії, з яких найуспішнішою стала така Петра Порошенко.

Як же наш шоколадний друг прийшов до успіху? Ярко прозахідна позиція, екстрено створений імідж ефективного управлінця, перенесений із заводу на країну, і, найголовніше, популістські обіцянки, розраховані на демос.

Найголовніша в економічному плані обіцянка була пов'язана з найвідомішим активом тоді ще кандидата, а нині президента України - концерном «Рошен». Навіть за найбільш негативним оцінками він коштує від мільярда доларів, а якби в країні все було б добре - то і до двох з невеликим. Але найголовніше, що обіцялися ці гроші не в кишеню власника, а в бюджет країни. Визнаю, популізм і нереальність виконання лізли з усіх дірок ідеї, але на ній кандидат виїхав в президенти, і навіть підтвердив своє бажання.

Але на практиці реалізовувати подібні обіцянки виявилося складніше. Ось вже три місяці як «Рошену» «шукають» покупця, який все не знаходиться.

Як було заявлено, не виходить знайти компроміс, але на ділі видно, що ця процедура затягнеться до кінця президентського терміну, який може закінчитися як у попередника - в бігах.

Петро! Продай завод! Дай пенсії і зарплати!
Tags: Порошенко, Рошен
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments