smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Нові вибори – старі обличчя.

Відволікло щось. Довго не писав. Що у нас там тепер? Війна, вибори, падіння рівня життя. Головне - обід за розкладом. Але, тут у кого як. У кого, як кажуть, щі порожні, а у кого -  перлини дрібні. Так і у нас, раціон генерала і раціон добровольця - це різні статті витрат, та й чого порівнювати - негоже солдату ситим бути. Але, не про те, сьогодні, не про те.

Парламентська коаліція не змогла сформуватися, і тепер буде розформована Верховна Рада, перевибори якої призначені на кінець жовтня. Все б добре, та тільки замість люстрації пройшли, хіба що, спрямовані репресії. Замість того, щоб масово звільняти тих, хто голосував за драконівські січневі закони, звільняти з порушенням кримінальних справ чиновників та інших елементів верхівки, влада бореться з ідеологією, ставлячи її у главу кута.

І вся та шваль збирається йти в парламент нового скликання, начебто як оновлений і очищений. Але,це не варіант! Гнати в шию сволоту! Ніяких коней з переправами, тільки рішуча очистка владних структур зробить владу прозорою, тільки народний контроль змусить владу поважати свій народ, а не користуватися ним.
Viva La Revolución!
Tags: Люстрація, влада
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments