smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Усіх до фронту

Ще після подій січня і початку лютого, коли інтернет активно бажав смерті, тоді ще дійсно легітимному і живому, президенту Януковичу, промайнула гарна ідея - навіщо вбивати, навіщо знущатися над людиною? Треба просто взяти його в ЖКГ, дати мітлу і совок, і щоб по кожному місту пройшовся, прибираючи створений ним же бардак. Хоч якась, мовляв, користь була б.

Що сталося з нашим «ялегітімним» більш-менш відомо, а ось в світлі питання про необхідність люстрації, подібний підхід здався мені настільки іронічним, наскільки може бути прибирання сміття вчорашнім мільйонером, якому «Копи Лювак» приносила секретарка з даними «Міс Київ», як мінімум .

Але, так як ідея з прибиранням зараз була б не зовсім актуальна, після конфіскації в національний бюджет власності олігархії і чинуш, створений з них батальйон з честю б довів свою відданість Україні, або згорів би у вогні баталій, і ніхто б не ставив вже під сумнів їх сторону.

Як вам ідейка? Підглянуто, звичайно, але ж який був би ефект. Це вам не «бойові підараси» Ляшко з Мосійчуком, а цілий батальйон. Шкода, невигідно це владі, яка з них же і складається ...
Tags: АТО, Влада, люстрація
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments