smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Швейцарський принцип

Армія Швейцарії не воює з 1815 року, коли були укладені перші пакти про вічний нейтралітет країни, підтверджені чотири рази протягом наступних століть. Хоча нейтралітет країни, що поставляла значну частину свого існування професійних найманців, чиє ім'я стало фактично прозивним, досить дивний, проте можливості швейцарської армії не піддавалися сумнівам незважаючи на її офіційну нечисленність.

Регулярні війська складають приблизно п'ять відсотків від усього складу армії Швейцарії, решта - це міліція та резервісти. І ось таку схему пропонують ввести в Україні. Що ж це дасть в найближчій перспективі:

По-перше, кілька сотень тисяч осіб з дозволеною особистою зброєю високого класу. Не пістолетів і мисливських рушниць, а автоматів і кулеметів.
По-друге, в теорії, скорочення військових витрат в мирний час за рахунок зменшення регулярної армії і перетворення її, фактично, в інструкторський персонал з офіцерськими званням.

А ось неучасті у війнах на різних фронтах, як виходило дві сотні років у армії швейцарської, не вийде, так як Україна прагне в різні союзи, і буде повинна виконувати пов'язані з цим обов'язки по поставкам гарматного м'яса в гарячі точки.
Tags: Армія
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments