smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Паралельні світи

Сам я непризовний, хворію, але, так як робота в офісі залишає вільний час, постійно моніторю актуальний стан справ у рідній країні.

І постійно у мене виникає відчуття, що Україна одночасно умудряється жити в декількох паралельних світах, принаймні на сторінках новинних видань.

У першому світі - все добре, відмінний президент, який приведе країну в ЄС, не буде красти, немає війни, тільки ненапряжна операція з усунення терористів, яка й які ось-ось закінчаться, а економічні проблеми відразу ж пройдуть після нового траншу від МВФ.

Другий світ - трохи жорсткіше; в ньому владу, незважаючи на досягнення революції, захопили олігархи, що добре жили і за минулої влади, всі владні структури окуповані людьми, які саджали, віджимали і наживалися без закону все своє життя. У цьому світі йде війна, в якій спалюють паливо революції, щоб не запалилося знову, крадуть гроші, виділені на армію, і немає газу, щоб гріти будинки.

А третій світ взагалі нагадує  фантастичний роман! Там кожен день вбивають сотні українців, палять техніку і стріляють з установок залпового вогню по містах і житловим кварталам. Там йде брудна війна, і обидві сторони вважають себе в ній білими, а противника - чорними.

А в якому світі живеш ти?
Tags: ЗМІ, Україна
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments