smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Серьга в вусі

Знаєте в чому вічна проблема солдатських матерів і дружин? Вони - проти війни. Банально, вочевидь, але проблеми уряду вони створюють саме тому. Для них життя і здоров'я коханої людини завжди будуть дорожчі інтересів держави, якими б високими мотивами не прикривалася влада, що посилає цих хлопців в вогонь бойових дій і в холод окопного животіння.

І так як ці цілі дуже підходять під парадигму противника, все частіше і більше, такі організації вважаються агентами ФСБ, ЦРУ, Моссаду і подібних організацій.

У старі козацькі часи єдині сини в сім'ї носили в вусі сережку. Це давало зрозуміти, що на найнебезпечніші завдання таких хлопців посилати не будуть. Звичайно, це ніскільки не позначало боягузтва - просто берегли таких хлопців трохи більше в м'ясорубці постійної війни, на самогубні операції не надсилали.

Нині така традиція забулася, в армію гребуть усіх, і перших, і останніх, і єдиних. І додому приїжджають труни без відмінності цінності для сім'ї.
Так чи вірна боротьба і протест солдатських матерів? Я вважаю, що так. Мобілізація, проведена без наявності необхідної зброї, броні і продуктів, перетворює армію на гарматне м'ясо, а тих, що призивають і здійснюють таку - в убивць. Серйозно.
Tags: Мобілізація, солдатські матері
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments