smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

І знов мобілізація

І ще трохи про мобілізацію. Потенціал української армії вбивався десятиліттями. Його вбивали тилові генерали, що працювали на свої дачі та особняки, а не на боєготовність армії. Його вбивала система призову, при якій дешевше було відкупитися, ніж хвилюватися за життя і здоров'я солдата. Досить проклятий Янукович, тим не менш, скасував призов на строкову службу, в рамках плану модернізації армії до 17го року, і переходу її на повністю контрактне забезпечення кадрами.

І, якби не війна, ми б так і не знали, що і як влаштовано у військовій машині держави. Війна відразу виявила, як дефектоскоп в деталі, всі тріщини армії, замазані злегка камуфляжної фарбою. І іржава, небоєздатна техніка, і відсутність забезпечення в належній кількості необхідним солдату речами, від особистих до стріляючих.

А генерали то залишилися на місцях. Вони складають плани наступів і відступів, що призводять до сотень невизнаваемих трупів. Вони стверджують, що все добре, коли все тримається тільки на дусі солдата та добровільної допомозі громадян.

Так що, введене, крім мобілізації, повернення призову виглядає взагалі нерозумно. Держава не може забезпечити всіх тих, кого вже набрало, а намагається набрати побільше гарматного м'яса для своєї гри в солдатики.

Tags: АТО, Армія, мобілізація
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments