smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Збройні барони

  Торгівля зброєю - бізнес стародавній і досить шановний. Цілі держави жили і живуть тим, що вміють робити смерть в промислових масштабах. Зовсім інша справа ті, хто живуть і годуються на спекуляції цим. Поговорюють, що фільм «Збройний барон» був знятий на підставі реальних подій, показуючи якщо не нюанси так загальний фон і рушійні сили торгівлі зброєю.

  Наші ж торгаші вирішили переплюнути кіношних і літературних. Вони продають зброю, яка знаходиться на балансі міністерства оборони, і продають її, за зібрані добровольцями з громадян гроші, батальйонам добровольців. Причому, забирати зброю і техніку необхідно з балансу МО, що, все-таки, в рази швидше і простіше, ніж без оплати доброзичливцям, що невідомо звідки з'явилися.

  Батальйон «Фенікс» безкоштовно отримав зброю сорокових років випуску, техніку же пропонують за скажені гроші, а вона життєво необхідна для оборони країни, зокрема Маріуполя.

Хочеться знати, у скільки оцінюється в МО України життя військового чи добровольця? Чи на такий товар прейскуранти не роздають?
Tags: АТО, Зброя
Subscribe
promo smerchenko март 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments