smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Перемир'я, мобілізація і всі-всі-всі

  На фоні Мінських домовленостей накал пристрастей начебто спав. Але все одно обидві сторони звинувачують один одного в порушенні перемир'я, йде нарощування потенціалів і протести проти війни.

  Люди від війни втомилися. Втомилися військові, яких не міняють на бойових позиціях і залишають в окопах і полях під вогнем артилерії. Втомилися мирні жителі регіонів від обстрілів, вибухів і постійної невизначеності життя. Втомилася вся Україна від податкового тягаря, зрослого злодійства і корупції.

  І після цього всього знаходяться ті, хто сміє звинувачувати протестуючих в причетності до структур найближчого сусіда, або просто в продажності. Чи не соромно? Людям набридло таке життя, а протест, особливо після Лютого, бачиться кращим способом вирішення проблем.

  І ще біжать від мобілізації. Відкуповуються, біжать, ховаються. Все, щоб тільки не потрапити під каток призову і не їхати удобрювати грунт Донбасу.

  Потрібні реформи. Чи не консультації на Заході, а серйозні реформи, закони, нехай їх виконувати почнуть не відразу. Потрібна люстрація, оновлення влади, а у нас все ті ж свинячі рила шоколадних магнатів.
Фортификационные сооружения первой линии обороны © Пётр Казаков/Ridus.ru
Tags: Перемир'я
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments