smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Фотобатальон Ляшко - битви, яких не було

Майже кожен день миготять новини за участю Олега Ляшка. Однак вектор згадок останнім часом різко змістився з бойових звітів до нерозуміння і заперечення. Що ж сталося з іміджем цього недоведеного педофіла, педераста і просто сміливої людини, якій настільки ласує українська земля, що вона готова удобрити її кров'ю незгодних з радикальною точкою зору?

А звинувачують його, по-перше, в необґрунтованих, а то і просто показушних тортурах і ловлі людей, незважаючи на звання, вік і заслуги. Шістдесятидворічний старого з пакетом на голові переконують, що він сепаратист і взагалі продався. Полковника маріупольської міліції ведуть, переконуючи, що він зрадив присягу за гроші. І все б добре - Ляшко зі своїм батальйоном шукає ворогів, і навіть знаходить. Але той же самий полковник, в той же самий день, коли його нібито взяли за ховання від правосуддя, приступив до виконання своїх обов'язків в якості в. о. начальника міліції міста, і, судячи з повідомлень адміністрації, виконує їх досі.
Так чи варто вірити повідомленням бойової людини з темним минулим? Помічник Коломойського впевнений, що ні. Філатов заявив, що значна частина втрат АТО відбувається через те, що Ляшко не вміє приховувати свої плани, виставляючи їх у соцмережі, через що було підставлено багато хлопців.
Хто ж він, райдужний політик чи серйозний борець за Україну? Мені здається, що незважаючи на часто вірні слова вся його діяльність не більш ніж клоунада на тлі палаючого цирку
.
Tags: АТО, ляшко
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments