smerchenko (smerchenko) wrote,
smerchenko
smerchenko

Бойові комбати

  У переддень виборів на противагу провладному блоку імені Нашого Президента з'явився блок Народний фронт, імені Героїв Лютневої революції.

  Хоча противага тут явно слово зайве. Ідентичність цих політичних сил по суті явно і яскраво видна, і перед самими виборами, швидше за все, пройде «схлопування» політичних сил під загальним прапором, щоб нинішній президент не мав проблем з Радою.

  Реальною противагою в цій ситуації бачиться Батьківщина, але її підтримку давно загубили.

  А розмову вести я хотів про особистостей нового блоку. Найцікавішими для мене стали четверо «бойових комбатів», які хоча б зовні виглядають свіжою кров'ю в тухлому організмі влади.

  Роман Пицків - спецбатальйон МВС України «Чернігів»- сотник майдану. Інформації про нього мало, але є дуже добре інтерв'ю про діяльність, в якому людина показана у вигідному світлі, і виглядає, так би мовити надійно.

  Андрій Тетерук - «Миротворець» - кадровий військовий, в Україні служив у внутрішніх військах. Ідеологічний супротивник попередньої особи у подіях Лютого, однак, не служив вже на той момент.

  Юрій Береза ​​- «Дніпро-1» - кадровий військовий, націоналіст, учасник Тризуба. Дуже тривожить персонаж, не люблю націоналізм, от чесно.

  Ну і останній - Андрій Білецький - «Азов» - український націоналіст, учасник організацій, які увійшли до Правий Сектор. Слів немає.


    На мою думку, ці особи служать саме що пиками, як Руслана та Андрій Шевченко в мирні часи. На їх популярності збираються добувати теплі місця люди, які ні разу не нюхали пороху.
Tags: Вибори, Рада
Subscribe
promo smerchenko march 5, 2015 12:34
Buy for 20 tokens
Здесь вы можете разместить свою запись
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments